Pef ČZU                                                                                   Obchodní akademie Louny                                                                                  Gymnázium Louny

Tyto stránky byly založeny za účelem diplomové práce zpracovávané na vysoké škole, kterou navštěvuji. Diplomová práce má název "Testování počítačové gramotnosti v praxi ". Pro tuto studii jsem vybral 2 střední školy, a to "Obchodní akademii generála Františka Fajtla v Lounech" a "Gymnázium Václava Hlavatého v Lounech". V této práci se nejedná o soutěžení mezi školami, která ze škol je lepší nebo má lepší výsledky, ale z těchto dvou typů škol je největší počet uchazečů na Provozně ekonomickou fakultu České Zemědělské Univerzity. Testování bude prováděno jak formou dotazníku, tak formou jednoduchých praktických příkladů z osnov středních škol a z požadavků pro přijetí na Provozně ekonomickou fakultu České Zemědělské Univerzity.

Pro zpestření a zajímavost jsem do této práce zahrnul i veřejnost a pevně věřím, že respondenti obětují kousek svého drahoceného času a přispějí svojí troškou do mlýna, pro rozšíření a úspěšné napsání mé diplomové práce, za což všem předem velmi děkuji. Úlohy opravdu nejsou těžké, řešení moc času nezabere a úroveň je pro všechny stejná. Přeji mnoho úspěchů při řešení a věřím v co největší počet přijatých vyřešných úloh.

zpět